Rex Palpebrae Polska oferuję influencerom oraz punktom sprzedaży / hurtowniom możliwość nawiązania współpracy w zakresie dystrybucji produktów do pielęgnacji i stylizacji rzęs, proponujemy ofertę na korzystnych warunkach.

INFLUENCERZY / AMBASADORZY

Aplikację na Ambasadora marki można złożyć pod TYM adresem lub przechodząc: Moje Konto -> Strefa Ambasadorów.

Etap rozwoju dla naszej ambasadorki/ambasadora w przypadku dobrej sprzedaży wygląda następująco:

  1. Poziom Starlight: Po dołączeniu do programu ambasadorek i rozpoczęciu sprzedaży, otrzymujesz 15% prowizji od sprzedaży oraz indywidualny KOD, który umożliwi Ci zakupy w sklepie Rex Palpebrae z 15% zniżką.
  2. Poziom Moonbeam: Jeśli Twoja sprzedaż przekroczy określoną wartość w ciągu miesiąca (1000 zł), otrzymujesz podwojoną prowizję, 30%(15% w gotówce, 15% w towarze) oraz dodatkowe bonusy, takie jak darmowe materiały promocyjne lub dodatkowe rabaty.
  3. Poziom Aurora: Jeśli utrzymujesz wysoką sprzedaż przez kolejne miesiące i osiągasz określone cele (sprzedaż na poziomie 3000 zł), otrzymujesz prowizję w wysokości 35%(20% w gotówce, 15% w towarze), dostęp do ekskluzywnych promocji i szkoleń, oraz możliwość awansu na stanowisko lidera zespołu.
  4. Poziom Supernova: Jako lider zespołu otrzymujesz dodatkowe korzyści, takie jak prowizja z sprzedaży członków Twojego zespołu, możliwość organizowania spotkań i szkoleń dla ambasadorek, oraz promocję Twojego profilu jako lidera naszej marki.

Pamiętaj, że każdy etap rozwoju zależy od Twojej aktywności, zaangażowania i osiąganych wyników sprzedażowych, wyższe poziomy zawierają w sobie także benefity niższych poziomów. Jeżeli masz pytania napisz na ambasador@rexpalpebrae.com, istnieje możliwość publikowania Twoich video w naszej sieci i mediach społecznościowych. Jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w rozwoju i sukcesie jako naszej ambasadorki!

Aplikując na Ambasadora akceptujesz REGULAMIN programu Ambasadorek.

HURTOWNIE/PUNKTY SPRZEDAŻY

W celu nawiązania współpracy prosimy o kontakt telefoniczny 690-690-260 lub mailowy na adres kontakt@rexpalpebrae.com, po kontakcie otrzymacie Państwo szczegółową ofertę.

0
×